Znakomici sportowcy w naszej szkole!

W czwartek (19.02) gościliśmy Joannę Fiodorow i Pawła Fajdka...

Spotkanie to odbyło się w ramach "Spotkań z mistrzem", które zapoczątkowane zostały przez naszego wuefistę p.Rafała Kownatke. Cykl spotkań ze znanymi sportowcami ma promować pozytywne postawy oraz motywować do większego wysiłku, aby coś w życiu osiągnąć. W ramach tego projektu odwiedzili nas już wcześniej Sebastian Wenta oraz Żaneta Glanc. W trakcie ostatniego spotkania z Joanną Fiodorow i Pawłem Fajdkiem - utytułowanymi reprezentami Polski w rzucie młotem - uczniowie mieli okazję zadać wcześniej przygotowane pytania, które najczęściej dotyczyły początków kontaktów ze sportem oraz trybu życia i codziennych treningów. Joanna Fiodorow zaprezentowała podstawową technikę rzutu młotem, która pozwala posłać go na kilkadziesiąt metrów. Po części głównej przyszedł czas na spotkania indywidualne oraz autografy. Kolejka po nie sięgała kilkunastu metrów. Dziękujemy panu Rafałowi za zaproszenie takich znakomitych sportowców oraz pani Ani za poprowadzenie spotkania.